Něco o mně...

V současné době žiji již 52 let na Kladně. S fotografováním to nebylo vždy jednoduché. Jako teenager jsem tátovou zrcadlovkou Kijev zkoušel  štěstí, ale nebylo to nic moc. Další dotek stále ještě analogový byla moje první zrcadlovka Praktika PLC-3. S tou to již bylo o něco lepší, ale stále jen tak do rodinného alba, i když pár fotek se mi již povedlo. Pak dlouho nic až příchodem digitálních technologií jsem se dostal k focení na Kladenské radnici, kde jsem téměř 10 let pracoval jako ajťák a na  „vedlejšák“ jsem fotil pro radnici.

Následně jsem vystřídal několik analogových a posléze i digitálních zrcadlovek a pokoušel jsem se v podstatě samostudiem pronikat do tajů toho krásného koníčku. V současné době jsem „zakotvil“ jako rentiér ČSSZ u techniky značky Nikon.

Fotím svatby, večírky, rauty, firemní akce a v podstatě jakékoliv zakázky tohoto druhu. V poslední době fotím nejvíce pro firmu DACHSER

Mým největším “koněm“ je focení muzikantů v „akci“ a je mi jedno o jaký žánr se jedná. Nejdůležitějším prvkem jsou při tom zachytitelné emoce. 

Na 47. SJD ve Slaném jsem měl svojí první autorskou výstavu. Další výstava se konala na přelomu roku 2014 a 2015 v Galerii na Sítné. No a teď 16.5.2015 startuje vernisáž výstavu "Můj život s fotkou -"tváře a emoce" v domovské základně - Dundeejamu. Posledním počinem v oblasti výstav je mimo pár mini výstav při koncertech, dále "Tváře a emoce" v kladenském Sládečkově muzeu a zatím poslení vástava v krajské knihovně "Bubeníci!

Tento WEB vznikl po dlouhých přípravách a váháních. Nebýt pár přátel, tak by to nakonec vůbec nevzniklo. Speciální poděkování tedy patří Ivo Habranovi a Michaele Horákové a triWial.cz.

Posuzujte tuto „podívanou“ přísně, ale s trochou shovívavosti. Fotím jako nadšený amatér hlavně pro radost svou a potají doufám, že i pro radost těch, které moje hudební postřehy osloví kladně.

Jiří Michl